| Mapa witryny | Forum | Kontakt


	Bezpieczne Tatry Bezpieczne Tatry

Głównym celem działalności programu jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu oraz edukowaniu w zakresie bezpieczeństwa. Do tej pory w ramach programu odbyło się 76 prelekcje, w których wzięło udział 2864 uczestników oraz zorganizowaliśmy, współorganizowaliśmy lub uczestniczyliśmy w 167 imprezach, braliśmy udział w licznych audycjach radiowych.

Strona bloga >>

	Blog Jakuba Kluzińskiego Blog Jakuba Kluzińskiego

Blog założyciela i prezesa Stowarzyszenia Kocham Radom oraz Stowarzyszenia Radomian w Warszawie, radnego Rady Miejskiej w Radomiu

Strona Bloga >>

	Dobry Duszek Dobry Duszek

Fundacja "Dobry Duszek" niesie pokarm dzieciom w darze poprzez pełny brzuszek do spełnienia marzeń...

Strona Fundacji >>

 Cafe Dekada Radom, ul. Rwańska 10 Cafe Dekada Radom, ul. Rwańska 10

Pierwsza kawiarnia na Mieście Kazimierzowskim, miejsce
comiesięcznych "Spotkań z Nauką", najlepsze zupy, sałatki, najlepsza
kawa no i oczywiście najlepsze "Radomianki" w mieście! :-)

Strona kawiarni >>

	Harcerski Klub Turystyczny Bra De Li Harcerski Klub Turystyczny Bra De Li

Klub organizuje rajdy, a także obozy letnie i zimowe, w jego ramach działają zespoły muzyczne, które mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia.Najważniejszym corocznym zadaniem jest organizacja Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Żeglarską "Rafa". Bra De Li istnieje od 26 lat, swoją siedibę ma w Domu Kultury "Ustronie" przy ul. Sandomierskiej 14.

Strona Klubu >>

	Klubu Milosnikow Kolei Klubu Milosnikow Kolei

Strona poświęcona miłośnikom kolei, znajdziemy na niej zawsze aktualne informacje dotyczące funkcjonowania kolei na Ziemi Radomskiej.

Strona Klubu >>

Klub Miłośników Samochodów Terenowych 4x4 Radom Klub Miłośników Samochodów Terenowych 4x4 Radom

Klub Miłośników Samochodów Terenowych, grupa fanów aut 4x4 przy PTTK o/Radom. Twórcy największego toru off-road w Polsce. Organizatorzy wielu imprez popularyzujących motoryzację.

Strona Klubu >>

Komunikacja Miejska w Radomiu<br />		Komunikacja Miejska w Radomiu


Aktualizowany na bieżąco serwis informacyjny o radomskiej komunikacji miejskiej. Znajdziesz tutaj komunikaty, ciekawostki, zdjęcia, forum dyskusyjne i mnóstwo innych przydatnych informacji dla każdego pasażera i nie tylko.

Serwis informacyjny >>

Leśna Kolej Wąskotorowa w Pionkach Leśna Kolej Wąskotorowa w Pionkach

Pod egidą Fundacji Polskich Kolei Wąskotorowych grupa zapaleńców na czele z Pawłem Szwedem odbudowuje Leśną Kolej Wąskotorową w lasach Puszczy Kozienickiej na trasie z Pionek do Garbatki Letnisko. Jest to pierwsza w Polsce tego typu inicjatywa prowadzona tylko siłami wolontariuszy. W 2005 roku otwarto Skansen Kolei Leśnej.

Strona Skansenu >>

Serwis miejscowości Orońsko Serwis miejscowości Orońsko

Dowiedz się co w orońskiej trawie piszczy. Internetowy serwis promująco-informacyjny miejscowości Orońsko. Aktualności, forum, historia. Poznaj Orońsko i jego uroki.

Strona serwisu >>

Radomski Portal Informacyjny wRadomiu.pl Radomski Portal Informacyjny wRadomiu.pl

Naszą pasją jest promocja miasta, z którego pochodzimy, zmiana jego postrzegania, chcemy pokazać, że można się tutaj bawić, jest tutaj co zwiedzać, miasto tętni życiem, niespotykanym nigdzie indziej klimatem. Na bieżąco informujemy o wydarzeniach rozrywkowych w Radomiu.

Portal www.wRadomiu.pl >>

 Radomskie Towarzystwo Naukowe  Radomskie Towarzystwo Naukowe

Radomskie Towarzystwo Naukowe - stowarzyszenie, którego celem jest inspirowanie, organizowanie i prowadzenie badań naukowych, w szczególności dotyczących ziemi radomskiej oraz popularyzacja ich wyników. Działające dziś Towarzystwo kontynuuje badawcze tradycje Radomskiego Towarzystwa Naukowego założonego jeszcze w 1827 roku z inicjatywy ks. Kazimierza Kłaczyńskiego.

Strona Towarzystwa >>

Radomskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych - HOSPICJUM O. PIO Radomskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych - HOSPICJUM O. PIO

Jesteśmy stowarzyszeniem, które postawiło sobie za cel podstawowy pomoc ludziom w najtrudniejszym momencie życia, w zmaganiu z chorobą nowotworową. Działalność nasza polega na nieodpłatnej opiece nad chorym w terminalnym okresie choroby nowotworowej.

Strona Towarzystwa >>

RIKI - Radom, Informacje, Kultura, Imprezy RIKI - Radom, Informacje, Kultura, Imprezy

Serwis poświęcony wydarzeniom kulturalnym i imprezom w Radomiu. Zawiera kalendarz wydarzeń oraz informator o radomskich klubach, kinach i placówkach kultury.

Strona serwisu >>

Album.radom.pl - Radom na fotografii Album.radom.pl - Radom na fotografii

Galeria zdjęć Radomia: zabytki, pomniki, tablice pamiątkowe, kapliczki, place i ulice oraz wiele innych.

Strona serwisu >>

Serwis Radom i Region Radomski Serwis Radom i Region Radomski

Internetowy niezależny serwis informacyjny poświęcony Radomiowi i Regionowi Radomskiemu. Promuje, inicjuje i wspiera cenne inicjatywy z miasta i Regionu.

Serwis >>

Serwis poświęcony Równinie Radomskiej Serwis poświęcony Równinie Radomskiej

Witryna dla chcących dowiedzieć się czegoś o Równinie Radomskiej. Zawiera opisy tras i zdjęcia. Witryna dla chcących dowiedzieć się czegoś o Równinie Radomskiej. Zawiera opisy tras i zdjęcia.

Strona serwisu >>

Stowarzyszenie Kierowców Stowarzyszenie Kierowców "Rondo"

Stowarzyszenie działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie Radomia i całego regionu radomskiego, kreuje modę na bezpieczne zachowanie na drodze poprzez działalność publiczną, współpracuje z instytucjami miejskimi i regionalnymi.

Strona Stowarzyszenia >>

Stowarzyszenie Radomian w Warszawie Stowarzyszenie Radomian w Warszawie

Stowarzyszenie osób mieszkających, pracujących i uczących się w Warszawie. Misja: Podejmować i wspierać działania na rzecz promocji, rozwoju oraz budowania pozytywnego wizerunku Radomia i Ziemi Radomskiej; Integrować społeczność radomian w Warszawie.

Strona Stowarzyszenia >>

 Mój Radom - codzienna strona miasta Mój Radom - codzienna strona miasta

Użytkownikami portalu są radomianie, którzy nie mają czasu czytać gazet, słuchać radia, a jednocześnie są ciekawi co dzieje się w naszym mieście. Portal to projekt prywatny, niezwiązany z żadnym politycznym, ani jakimkolwiek innym ugrupowaniem czy organizacją. Wydawca: Bożena Dobrzyńska

Strona informatora >>

 Porozumienie na Rzecz Regionu Radomskiego  Porozumienie na Rzecz Regionu Radomskiego

Jest to porozumienie serwisów www, którego celem jest promocja regionu radomskiego w szeroko rozumianych granicach z uwzględnieniem działań ukierunkowanych na odtworzenie województwa radomskiego.

Strona serwisu >>

"Tylko Radomiak"

Stowarzyszenie Kibiców Radomiaka to grupa ludzi, którym nie jest obojętny los Radomskiego Klubu, oraz Naszego Miasta.

Strona Stowarzyszenia >>

7000 obrotów 7000 obrotów

Strona poświęcona fanom motoryzacji, znajdziemy na niej porady dla kierowców, filmy oraz zdjęcia z wyścigów oraz relacje z imprez samochodow.

Strona serwisu >>

do góry
Strona główna |
Kocham Radom | Kochają Radom | Aktualności | Radom i region | Kochamy Radom | Kontakt|