| Mapa witryny | Forum | Kontakt

Radom, dnia 6 listopada 2006r.
Komitet Wyborczy Wyborców
"Kocham Radom"
ul. Traugutta 15/8
26-600 Radom
e-mail: kochamradom@kochamradom.pl

Szanowni Państwo!Komitet Wyborczy "Kocham Radom" pragnie zwrócić Państwu uwagę, że w dniu 12 listopada 2006r. odbędą się, oprócz wyborów do Rady Miejskiej w Radomiu, wybory do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Wybory te są dla Nas radomian bardzo ważne. To Sejmik podejmował będzie decyzje o rozwoju Mazowsza, o podziale pieniędzy z Unii Europejskiej.

Konieczne jest, by Nasze Miasto i Region miały tam dobrą reprezentację. By radni Sejmiku dbali o interesy Ziemi z której pochodzą.

Nasze Stowarzyszenie z niepokojem obserwuje, że radomianie nie są informowani o osobach kandydujących do Sejmiku. Część osób nie orientuje się nawet, że takie wybory będą miały miejsce.

Dlatego też "Kocham Radom" zwrócił się do Komitetów startujących w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego o przedstawienie sylwetek osób - kandydatów w wyborach. W środę 8 listopada 2006r. o godzinie 13.00 pragniemy zaprosić Państwa na konferencję prasową do siedziby KWW "Kocham Radom", ul. Traugutta 15/8, podczas której poinformujemy o osobach rekomendowanych przez nas w wyborach do Sejmiku, oraz podsumujemy kampanię wyborczą.


Z poważaniem

W imieniu KWW "Kocham Radom"
Pełnomicnik Wyborczy
Marcin Wosik,
502 679 002Radom, dnia 3 listopada 2006r.
Komitet Wyborczy Wyborców
"Kocham Radom"
ul. Traugutta 15/8
26-600 Radom
e-mail: kochamradom@kochamradom.pl

Szanowni Państwo!Zbliżają się wybory samorządowe. Decyzje, jakie podejmą mieszkańcy Naszego Miasta, wpłyną na jego rozwój w przeciągu najbliższych lat. Nie wątpimy, że wspónym celem wszystkich komitetów i kandydatów jest rozwój Radomia, jest dobro jego mieszkańców. Różnimy się metodami dochodzenia do tego celu, ale nie samym celem.

W zbliżających się wyborach oprócz Rady Miejskiej wybierzemy radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Od decyzji radnych Sejmiku będzie zależeć bardzo wiele, zależeć będzie miejsce Radomia w Województwie Mazowieckim. To Samorząd Województwa podejmować będzie decyzje o wielu istotnych dla Radomia sprawach, w tym zwłaszcza dotyczących podziału funduszy europejskich.

Nasz komitet nie wystawił własnej listy kandydatów w wyborach do Sejmiku Województwa. Uważamy jednak za konieczne poinformowanie naszego elektoratu o dobrych kandydatach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wskazanie nam osób związanych z Naszym Miastem, które moglibyśmy zarekomendować jako polecanych przez nas kandydatów.

Ze względu na konieczność poznania osób, które mielibyśmy rekomendować, prosimy o przedstawienie sylwetek Państwa kandydatów, programu dla Radomia i Ziemi Radomskiej oraz kontaktu do nich celem ewentualnego osobistego spotkania.

Prosimy o przesłanie ww. informacji najpóźniej do wtorku, 7 listopada włącznie.


Z poważaniem

Pełnomocnik Wyborczy
KWW "Kocham Radom"
Marcin Wosik
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia "Kocham Radom"
Jakub Daniel Kluziński

<< powrót

Strona główna |
Kocham Radom | Kochają Radom | Aktualności | Radom i region | Kochamy Radom | Kontakt|