| Mapa witryny | Forum | Kontakt

Kocham Radom - KRZYSZTOF SZYMIEC KRZYSZTOF SZYMIEC, 33 LAT

Absolwent Szkoły Podstawowej nr 34 w Radomiu, II L.O. im. Marii Konopnickiej w Radomiu, ukończył studia licencjacie na Wydziale Nauczycielskim Politechniki Radomskiej na kierunku Matematyka o specjalności Zastosowania Matematyki i Informatyki. Obecnie student na tym samym wydziale na kierunkach Pedagogiki. Absolwent kursów: wspinaczki skałkowej i tatrzańskiej, prac na wysokościach, operatora sztucznej ścianki wspinaczkowej, teambuildingu, lawinowy. Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.

Autor i realizator programu "Bezpieczne Tatry", taternik, fotograf, autor wystaw fotograficznych: "Góry piękno i groza" oraz "Na Dachu Europy 2003" będącej relacja z wyprawy o tej samej nazwie, której głównym celem było wejście na dach Europy Mount Blanc (4807 m.n.p.m), uprawia trekking, globtrottering, pasjonat rowerów górskich Cros Country (MTB XC) i biegów długodystansowych. W ramach akcji "Wolontariat Dla Tatr" spędził w sierpniu 2007r. 5 tygodni (z czego 3 ostatnie jako nieformalny koordynator) w Kuźnicach, przepracowując dla Tatrzańskiego Parku Narodowego 30 dni roboczych, co daje 237 godzin. Zakres zadań obejmował: patrolowanie szlaków, monitorowanie ruchu turystycznego, liczenie turystów i rowerzystów, kierowanie ruchem turystycznym na kopule szczytowej Giewontu, czyszczenie przepustów, naprawa i stawianie potykaczy, prace remontowe szlaków, liczenie korników, pilnowanie zamkniętego szlaku na Kasprowy Wierch przez Myślenickie Turnie ze względu na przebudowę kolejki linowej, likwidowanie starego wysypiska śmieci przy Schronisku Ornak oraz koordynacja powyższych działań. W 2008 spędził 10 dni na wolontariacie IV Spotkania z Filmem Górskim obsługując sprzęt audio wizualny oraz wykonując za rzecz festiwalu prace wysokościowe.

Program "Bezpieczne Tatry" powstał 07.03.2003r. działa na terenie Radomia i okolic a niektóre działania mają zasięg ogólnopolski. Program w swojej ponad 5 letniej działalności podjął współpracę z kilkunastoma instytucjami. Program zrzesza grupę młodzieży w tym specjalistów w zakresie: rowerów górskich i szosowych, lotnictwa - szybownictwo, turystów górskich i nizinnych, wspinaczki skalnej i wysokogórskiej, pływaków i biegaczy. Głównym celem działalności programu jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu oraz edukowaniu w zakresie bezpieczeństwa. Do tej pory w ramach programu odbyło się 76 prelekcje, w których wzięło udział 2864 uczestników oraz zorganizowaliśmy, współorganizowaliśmy lub uczestniczyliśmy w 167 imprezach, braliśmy udział w licznych audycjach radiowych.

Moja galeria >>
Blog "Bezpieczne Tatry" >> 


Kontakt: krzysztof.szymiec@kochamradom.pl

Kocham radom:

Kocham Radom - KRZYSZTOF SZYMIEC

Kocham Radom - KRZYSZTOF SZYMIEC

Kocham Radom - KRZYSZTOF SZYMIEC

Kocham Radom - KRZYSZTOF SZYMIEC

Kocham Radom - KRZYSZTOF SZYMIEC

Kocham Radom - KRZYSZTOF SZYMIEC

Kocham Radom - KRZYSZTOF SZYMIEC


do góry
Strona główna |
Kocham Radom | Kochają Radom | Aktualności | Radom i region | Kochamy Radom | Kontakt|